Таємним звільненням ґвалтівників, убивць та педофілів Путін запустив ланцюжок насильства, який не зможе зупинити, — журналіст

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Російський диктатор Володимир Путін, звільняючи ґвалтівників, убивць, педофілів, щоб відправити їх на війну проти України, запустив ланцюжок насильства, який не зможе зупинити. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив журналіст Telegram-каналу “Можем объяснить” Ілля Давлятчин.

“Путін випускає на свободу вбивць, ґвалтівників, педофілів, даючи їм шанс вбивати мирних жителів в Україні, до того ж, підписуючи ці укази про помилування таємно. Тобто це взагалі вже ні в які рамки не лізе. Людина, яка очолює Російську Федерацію, таємно звільняє ґвалтівників, убивць, педофілів. Вони їдуть в Україну, вбивають мирних людей, потім повертаються в Російську Федерацію, там продовжують вбивати мирних людей. На що розраховує ця сама людина? На те, що цей ланцюжок насильства зупиниться, і вона зможе його якось зупинити? Ні, він не зупиниться, тому що ми бачимо, що це така історія порочного кола”, — сказав він.

Журналіст зазначив, що російські слідчі та прокурори на цьому тлі потрапляють у “цікаву ситуацію”, бо не можуть притягати таких “героїв” до кримінальної відповідальності.

“Вони, припустимо, отримують кримінальну справу на якогось там убивцю. А цей вбивця повернувся з фронту, він отримав медаль, орден “за заслуги перед вітчизною” з рук ось цієї людини, яка називає себе президентом Російської Федерації. І що роблять прокурори? Вони сидять й чухають ріпу, думаючи: “Цікаво, а чи можу я притягнути взагалі цього “героя” до кримінальної відповідальності? Він там зґвалтував дівчинку, він там когось убив”… І потім у суді прокурор каже: “Ну, так, у нього є пом’якшувальні обставини. Він воював в Україні, брав участь у так званій спецоперації”. І плювати цей прокурор хотів на те, що порушено права потерпілих, на те, що вбито дівчинку, на те, що вбито там ще якусь людину”, — розповів Давлятчин.

Він підкреслив, що вже є реальні випадки, коли завдяки Путіну на волю виходили злочинці, які потім продовжили вбивства у РФ. 

“А прокуратура каже в суді: “Ну, йому можна умовний термін дати”. На що розраховує Путін, я не знаю, але це все закінчиться, мені здається, дуже погано в підсумку”, — вважає журналіст.

Читайте також: 58 вбивств за три місяці: учасники “СВО” дедалі частіше влаштовують різанину в Росії (ВІДЕО)

Раніше генерал-майор запасу Служби безпеки України (СБУ), заступник голови СБУ (2014-2015 рр.), директор Агентства реформування сектору безпеки Віктор Ягун розповів, що, мобілізуючи ув’язнених, влада РФ ризикує зіткнутися з проблемами у сфері безпеки. Близько 90% помилуваних схильні до рецидивів.

Прямий ефір