Ситуація на полі бою в Україні зараз залежить від фактора ресурсів — розбір Селезньова

Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Ситуація на фронті в Україні зараз залежить від фактора ресурсів. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий оглядач, полковник запасу Владислав Селезньов.

Він нагадав, що Російська Федерація почала наступальну кампанію в жовтні минулого року й планувала її завершити приблизно до початку березня 2024 року. За словами Селезньова, російські окупанти готові “відправити в пекло війни” всі наявні в них резерви, навіть стратегічні, щоб реалізувати цілі Путіна.

“Основні зусилля ворожа армія зосереджуватиме на східному фасі російсько-українського фронту. Сіверський, Часовоярівський, Покровський, Курахівський напрямки — саме там точаться найзапекліші бойові зіткнення. Але при цьому росіяни відкрили дві додаткові ділянки фронту, на які, вони сподіваються, зможуть відтягнути частину наших стратегічних резервів. Йдеться про північ Харківської області, відповідно, південь Запорізької області. Ситуація вельми динамічна, але ключовий фактор, який впливає на подальший розвиток, загалом буде в кінцевому підсумку демонструвати, до чого прийде ситуація на полі бою, — це фактор ресурсів”, — сказав Селезньов.

Військовий оглядач зазначив, що зараз українська армія отримує все більше озброєнь, техніки, боєприпасів від західних партнерів. 

“Росіяни зазнають величезних втрат. Я думаю, не випадково Володимир Путін останнім часом здійснив вояж до Північної Кореї. Він у пошуку, у пошуку додаткових ресурсів, насамперед — артилерійських ресурсів, у другу чергу — бронетехніки. Адже всі ці елементи українська армія системно й методично знищує. Російська оборонна промисловість не здатна одномоментно забезпечити всі потреби та запити російської армії. Тому й змушені російські емісари на чолі з Володимиром Путіним шукати по світу все, що може стати в пригоді на полі бою”, — заявив Селезньов.

Читайте також: Втрати армії РФ перевищили 535 тис. осіб, 1 300 військових — за минулу добу

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю The Philadelphia Inquirer, коментуючи ситуацію на фронті та стримування наступу російських військ на сході України, заявив, що ситуація на сході України залишатиметься складною щонайменше місяць, проте Армагеддону не буде.

Прямий ефір