США зберігатимуть лідерство в підтримці України й не допустять перемоги Росії, — Остін

Ллойд Остін. Фото: defense.gov

Демократичний світ переживає складні часи та дивиться на Сполучені Штати Америки, які мають підтвердити своє лідерство, зокрема в підтримці України та її перемоги над російським агресором. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час виступу на Форумі з питань національної оборони в Каліфорнії, інформує FREEДОМ.

У часи, коли ми бачимо глобальну боротьбу між демократією та автократією, союзники й партнери дивляться на Сполучені Штати, щоби зрозуміти, як діяти далі. І США, за словами Остіна, не можуть відмовлятися від лідерства та ухвалення рішень.

“Світ, побудований американським лідерством, може підтримуватися тільки американським лідерством”, — заявив Остін.

Він наголосив, що міжнародні зусилля та, зокрема, допомога США допомогли українським силам послабити російську армію. І лідерство США та зусилля партнерів не мають припинятися, поки Україна знову не стане вільною, впевнений Остін. 

Глава Пентагону також зауважив: якщо США та партнери не зможуть протистояти російській агресії, Росія набереться більше сміливості йти далі. 

Саме тому, за його словами, Сполучені Штати разом із союзниками та партнерами працюють над тим, аби “допомогти Україні побудувати майбутні сили, які зможуть відбити нові посягання РФ впродовж наступних років”.

“Якщо ми сьогодні не будемо протистояти відкритій агресії Кремля, якщо не стримаємо інших потенційних агресорів, то лише підбадьоримо їх і матимемо ще більше кровопролиття та хаосу”,— наголосив Остін.

США посилюватимуть допомогу Ізраїлю та залишатимуться зосередженими на підтримці України, запевнив глава Пентагону. 

“Ми не дозволимо ХАМАСу чи Путіну перемогти. Ми не дозволимо ворогам розділити чи послабити нас”, — наголосив Остін.

Читайте також: Не можемо дозволити Путіну пройти маршем через Європу, — спікер Палати представників США про допомогу Україні

Прямий ефір