Спецоперація “Рибалка”: у ГУР розкрили подробиці виведення з ладу корабля РФ “Серпухов”

Російський корабель "Серпухов". Фото: gettyimages.co.uk

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) України розкрили подробиці спецоперації “Рибалка”. Так, у квітні цього року в Балтійському морі було виведено з ладу російський корабель “Серпухов”. Його підпалив колишній боєць балтійського військового флоту РФ, який виступає проти Володимира Путіна і розв’язаної ним війни проти України, повідомляє FREEДОМ.

Із судна військовому з позивним “Гога” також вдалося забрати секретні документи, які були передані українській стороні. Також у ГУР розповіли, що росіянин ще торік зв’язався з легіоном “Свобода Росії” і почав вести диверсійну діяльність. Коли ж перебувати на території РФ стало небезпечно, завдяки проєкту “Хочу Жити” “Гогу” вдалося вивезти з Калінінградської області.

“Перша подібна операція в Балтійському флоті для ворога стала справжнім шоком і несподіванкою. Після операції значні розслідування, перестановки, покарання всередині балтійського флоту. Федеральна служба безпеки (ФСБ) лютувала, і зрозуміло, що певні голови там полетіли. Це ще один успішний крок легіону “Свобода Росії” і державного проєкту “Хочу Жити”. І це показує, що росіяни готові боротися всередині країни проти путінського режиму, при цьому безпечний вихід рекрута “Гога” був безумовно складною окремою операцією, як і його перебування в Україні”, — розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Читайте також: Україна вивела з ладу третину Чорноморського флоту РФ — деталі спецоперацій (ВІДЕО)

Прямий ефір