Сьогодні не стало Миколи Шкарабана

Микола Шкарабан

Сьогодні не стало нашого друга, колеги — керівника відділу розвитку мережі мовлення та ліцензування ДП “МПІУ” Миколи Шкарабана.

Він працював з нами від самого початку створення системи українського іномовлення, відповідав за розвиток мережі міжнародної дистрибуції телеканалів. У тому, що українське іномовлення можуть бачити глядачі майже по всьому світу, величезна заслуга саме Миколи Миколайовича, його відданості справі, небайдужості, відповідальності, толерантності й наполегливості. Кожне наше нове включення, нову угоду з партнерами він зустрічав як особисте маленьке свято.

Тривалий час Микола Шкарабан мужньо боровся з важкою хворобою, але дуже хотів працювати й був з нами буквально до останнього дня — ще цього тижня ділився новиною про домовленості з операторами Індонезії та Бангладеш.

Микола Шкарабан був дуже непересічною, світлою, талановитою людиною. Багато років він викладав в Університеті театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого, виступав на театральній сцені. Його любили й поважали колеги, студенти, міжнародні партнери. Всім нам важко повірити в те, що його не стало.

Висловлюємо наші щирі співчуття родині, всім рідним та близьким Миколи Шкарабана.

Про час та місце прощання буде повідомлено додатково.

Друзі, для тих, хто зможе підтримати родину Миколи фінансово, залишаємо реквізити банківської картки дружини:

Монобанк
Вікторія Шкарабан
4441 1111 3890 8433

Прямий ефір