Смерть Навального — подарунок Путіну до виборів, — Кулик

Віталій Кулик. Скріншот: uatv.ua

Російського опозиційного політика Олексія Навального Кремль розглядав як символ опору й опозиції. Його існування навіть у тюремних катівнях несло загрозу президенту РФ Володимиру Путіну. Таку думку сьогодні, 16 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

“Навальний розглядався в Кремлі як якийсь символ опору й опозиції. Тому його існування навіть у катівнях уже несло потаємну загрозу для путінського режиму. В очах путінського режиму образ Навального ставав небезпечним. У Кремлі вирішили, що треба прибрати Навального, щоб ніяких ексцесів взагалі ніколи б не було. Такий подарунок Путіну до виборів”, — сказав він.

Експерт упевнений, що іншим політичним в’язням та іншим репресованим Путіним необхідно задуматися про свою долю.

“Зараз Путін ліквідував Навального. Якась гіпотетична загроза стала для нього очевидною настільки, що він вирішив, що час позбуватися цього образу. Я думаю, що тепер і [російському терористу, колишньому офіцеру Федеральної служби безпеки (ФСБ) Ігорю Гіркіну] Стрєлкову треба приготуватися, і деяким іншим персонажам, які використовувалися раніше путінським режимом для ескалації війни в Україні. Зараз вони повинні задуматися про свою долю”, — резюмував Кулик.

Читайте також:Російський опозиціонер Навальний помер у колонії — що відомо

Прямий ефір