Штурми на Мар’їнському напрямку: військовий експерт озвучив дві мети російських окупантів

Українські військові. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти переслідують дві мети, здійснюючи штурми на Мар’їнському напрямку в Донецькій області. Про це сьогодні, 27 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Сергій Грабський.

“Тут очевидними є дві мети. Перша мета — просування в напрямку Курахового та далі у напрямку вздовж дороги на Покровськ, уже на кордон із Дніпропетровською областю, як одна із заявлених цілей російського наступу. Ну, а якщо подивитися на карту в ширшому масштабі, то ми побачимо, що просування у напрямку на Курахове створює таке досить загрозливе нависання над Вугледаром, що, на думку противника, змусить нас відійти від цього дуже важливого пункту на лінії фронту”, — сказав він.

Грабський зазначив, що до 45-50% бойових зіткнень протягом останніх кількох днів були зосереджені саме на Мар’їнському напрямку. Водночас експерт наголосив, що, порівняно з Авдіївкою, на цьому напрямку противнику практично не вдається прорватися попри його відчайдушні спроби.

Читайте також: 411,5 тис. військових втратила армія РФ в Україні, 850 — за минулу добу

Нагадаємо, 96 бойових зіткнень між Силами оборони України та російськими окупаційними військами відбулося впродовж минулої доби. Найбільше — на Мар’їнському та Куп’янському напрямках.

Прямий ефір