Щонайменше 10 тисяч морських контейнерів з артснарядами відправила КНДР до Росії — заява міністра оборони Південної Кореї

Прапори Росії та Північної Кореї. Фото: РИА Новости

Північна Корея відправила до Росії щонайменше 10 тис. морських контейнерів, які можуть містити до 5 млн артилерійських снарядів. Про це пише Bloomberg News із посиланням на міністра оборони Південної Кореї Шин Вон Сіка, інформує FREEДОМ.

Глава південнокорейського оборонного відомства також заявив, що КНДР передала десятки балістичних ракет, щоб допомогти Путіну вести бойові дії проти України. В обмін на боєприпаси Російська Федерація надіслала Північній Кореї технології, які допоможуть їй розгорнути мережу супутників-шпигунів, а також звичайне озброєння, таке як танки та літаки.

“Очікується, що Путін прагнутиме більш тісної співпраці з Північною Кореєю у сфері безпеки, особливо у сфері військових поставок, таких як артилерійські снаряди, які необхідні для того, щоб скористатися шансом на перемогу”, — сказав Шин Вон Сік в інтерв’ю Bloomberg News.

Читайте також: Співпраця КНДР та РФ: як світ може зупинити Пхеньян та Москву

Раніше повідомлялося, що Росія купила у Північної Кореї понад 11 тис. контейнерів зі зброєю для ведення війни проти України. 

Прямий ефір