Щоб зупинити російські ядерні погрози, насамперед потрібно перемогти страх, — Олещук

Петро Олещук. Скриншот: uatv.ua

Путін та його оточення не справляють враження фанатиків, які прагнуть знищити людство. Їхня мета — затвердити свою владу і передати її у спадок своїм же нащадкам, новим поколінням тієї ж еліти, тобто правити вічно. Для цього вони використовують і ядерний шантаж, розуміючи, що страх перед ядерною загрозою є дуже ефективною зброєю. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДOM висловив політолог, доктор політичних наук Петро Олещук.

“Тому для того, щоб зупинити російські ядерні загрози, насамперед потрібно перемогти страх”, — наголосив він.

На думку Олещука, до ядерного шантажу та залякування світу Кремль вдається з метою забезпечення реалізації своїх цілей. Це, на жаль, тривалий час мало негативний вплив на держави, які підтримують Україну, оскільки вони боялися перетнути гіпотетичну “червону лінію” Путіна. Але поступово ці лінії стираються, зокрема й зусиллями України.

“Українські спецслужби останнім часом дуже ефективно ліквідують різноманітні стратегічні об’єкти на території Росії. І йдеться не лише про нафтопереробні заводи, а й, наприклад, про різноманітні радіолокаційні станції (РЛС), зокрема й РЛС, які впливають на систему ядерної безпеки Росії. І таким чином Україна демонструє світові, що насправді, коли путінський режим стикається з подібними погрозами, він просто намагається все це замовчувати, бо жодних самогубців там немає. Ні Путін, ні його оточення не справляють враження фанатиків, які прагнуть знищити людство ядерним ударом. Вони просто хочуть утвердити свою владу, передати її у спадок новим поколінням тієї ж еліти, зміцнитися і вічно правити, а зовсім не намагатися знищити всіх”, — вважає політолог.

Читайте також: Який механізм найефективніший для стримування ядерних загроз Путіна — думка експертів і глядачів FREEДОМ

Прямий ефір