Серед ночі на Костянтинівку скинули авіабомбу, постраждали мирні жителі — репортаж FREEДОМ (ВІДЕО)

Наслідки російського удару по Костянтинівці в ніч на 11 червня. Скріншот: uatv.ua

У ніч на 11 червня російські війська скинули авіабомбу на Костянтинівку, яка розташована за 10 км від Часового Яру в Донецькій області. Удар припав на житловий район міста. 5 осіб дістали осколкові поранення, пошкоджено житлові будинки та адміністративні будівлі. На місці побувала знімальна група телеканалу FREEДОМ.

Серед ночі російські окупанти атакували Костянтинівку авіаційною бомбою КАБ-500 — пошкоджено 16 багатоповерхових будинків і дві адміністративні будівлі.

“Це бабусина квартира, вона пенсіонерка — 84 роки, все життя збирала, працювала, ветеран праці… Бідні люди, які постраждали. З нами Бог і Україна”, — каже місцева жителька Вікторія.

Мешканці постраждалого будинку бомби, що летіла, не чули, але жителі сусідніх районів пам’ятають звук, що наближався, а потім — сильний удар

“Спочатку ракета пролетіла, потім я побачила заграву і бахнуло конкретно”, — згадує мешканка сусіднього району.

Практично всі квартири постраждалого будинку в Костянтинівці з розбитими стінами, пошкодженими меблями, а в кожному під’їзді на сходовому майданчику — винесені вхідні двері, точніше, те, що від них залишилося.

У момент російського удару в будинку перебувало понад 50 осіб. Олег, місцевий мешканець, отримав осколкові поранення і вночі в лікарні йому зашивали порізи.

“Я підстрибнув на ліжку, дивлюся — кров із руки потекла. І, начебто, не болить нічого, але склом порізало руку, спину, трохи ноги. Не сильно так… Я спав на двоконтурному ліжку, і на другий контур усі рами полетіли, а на мене, що впало, на краю рука була, на руку здебільшого потрапило”, — розповідає потерпілий.

У квартирі постраждалої 88-річної пенсіонерки — всюди сліди крові. Родичі бабусі знайшли її вночі в кімнаті, стікаючу кров’ю.

“Вона на ліжку лежала, її всю порізало. Бабусі 88 років… Зараз стан стабільний: їй зашили голову, зашили руку, вона лежить”, — каже місцева жителька Ірина.

Унаслідок авіаційного удару п’ятеро людей дістали осколкові поранення. Усім їм було надано медичну допомогу, багато хто повернувся у своє розбите житло на пошуки вцілілих речей.

Два будинки зазнали сильних пошкоджень, в одному з них була пожежа, ще понад 10 багатоквартирних будинків без вікон і з розбитими балконами.

Читайте також: У Дніпрі ліквідують наслідки ракетного удару, який РФ завдала у середині квітня (ВІДЕО)

Прямий ефір