Саміт податкової реформи та антикорупції відбувся у Києві — участь взяли представники Світового банку, організацій Європи та США

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Сьогодні, 23 березня, у Київ відбувся Український саміт податкової реформи та антикорупції. Учасники заходу обговорили податкову реформу, боротьбу з корупцією та покращення умов для бізнесу на шляху до швидкого інфраструктурного та економічного відновлення України, повідомляє FREEДОМ.

На зустріч приїхали представники Світового банку, недержавних економічних організацій Європи та США. Учасники під патронатом Офісу президента України обговорили світовий досвід повоєнної відбудови, унікальну українську практику, перезавантаження та реформи в податковій системі країни після перемоги над агресором.

“Українці мають перемогти в цій війні та вигнати окупантів. Іншого варіанту немає. Ми знаємо, що для перемоги у війні потрібно багато чого. Незвичайну сміливість українців оцінили в усьому світі. Але вам потрібно більше транспортних засобів, вам потрібно все необхідне для перемоги. І для того, щоб це отримати, вам потрібна економіка, яка виробляє багатства”, — заявив віцепрезидент Atlas Network Том Палмер.

“Від 2015 року Україна робить перші кроки до реформування всієї системи. Усе це важливо вирішувати насправді зараз заради сприяння скороченню бюджетного дефіциту під час війни, а також для створення ефективнішої, справедливішої та конкурентоспроможнішої податкової системи”, — прокоментувала віцепрезидентка Світового банку в регіоні Європи та Центральної Азії Ганна Б’єрде.

Читайте також: Розпочати відновлення України ще до закінчення війни пропонують у Світовому банку — суми, донори і що робиться вже (ВІДЕО)

Прямий ефір