Розпочати гонку озброєнь — шлях до перемоги над Путіним, — Курносова

Ольга Курносова. Скріншот: uatv.ua.tv

Російський диктатор Володимир Путін не бере до уваги людські життя, його головна мета — розширення територій. Якщо не почати гонку озброєнь просто зараз, він може здобути перемогу, підірвавши всі системи міжнародного права, створені після закінчення Другої світової війни. Про це сьогодні, 16 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила політична аналітикиня і головна редакторка порталу After Empire Ольга Курносова.

“Йому наплювати на жертви серед мирного населення, військових, російських громадян і громадян інших країн, включно з українцями. Тому, коли він каже, що “все йде за планом”, ідеться насамперед про експансію Російської імперії”, — сказала вона.

Курносова зазначила, що головна мета російського диктатора — збільшення територій Росії внаслідок воєн.

“Якщо дозволити цьому здійснитися, то це означатиме для будь-якого потенційного агресора те, що якщо ти маєш зброю, сили і можеш порушити кордон, напасти на сусідню державу, і за це тобі нічого не буде, це абсолютно перекреслює всі системи міжнародної безпеки, які сформувалися після Другої світової війни”, — акцентувала аналітикиня.

За її словами, саме з цієї причини не можна допустити, щоб Путін виграв війну проти України.

“І це саме те, чому Захід змушений — і я сподіваюся, що він це розуміє — почати повномасштабну гонку озброєнь. Тому що тільки це може дати можливість перемогти. І, за великим рахунком, призначення Бєлоусова (на пост глави Міноборони РФ, — ред.) — це і є цей курс на перегони озброєнь, на довгу війну. І потрібно обміркувати, що можна протиставити цьому”, — резюмувала Ольга Курносова.

Читайте також: Бєлоусов — чудовий математик, абсолютно позбавлений емпатії, — Романова

Нагадаємо, Путін провів низку перестановок у силовому блоці РФ. Сергій Шойгу, який 12 років очолював Міністерство оборони Росії, тепер став секретарем Ради безпеки. А новим міністром оборони диктатор вирішив призначити свого колишнього помічника з економіки Андрія Бєлоусова. Як пише видання The Bell, близькі до уряду РФ джерела називають його “державник у кільці ворогів”. У Кремлі Бєлоусова вважають “людиною Путіна”.

Прямий ефір