Росію попереджали аж до дат, але Путін ніяк не відреагував, — Зеленський про теракт у “Крокус Сіті Холі”

Володимир Зеленський дає інтерв'ю CBS News. Скріншот: uatv.ua

Спроби Росії спростувати причетність ІДІЛ до теракту в “Крокус Сіті Холі” виглядають як повна маячня. Про це в інтерв’ю телеканалу CBS News сказав президент України Володимир Зеленський, передає FREEДОМ.

“Ми розуміємо, що на себе взяла відповідальність у цих діях ІДІЛ. Ми розуміємо, що це їхня офіційна інформація. І навіть смішно, коли Росія спробувала спростувати те, що сказав ІДІЛ. Це виглядає, безумовно, повною маячнею”, — сказав Зеленський.

Він наголосив, що Росія знала про підготовку теракту заздалегідь. Не одна іноземна розвідка попереджала Москву, називаючи навіть дати.

“Ми розуміємо, що Росія знала заздалегідь про це. Це факт. Розвідки світу поділилися з Російською Федерацією по своїх каналах цією інформацією заздалегідь, що будуть відповідні, як вони сказали, терористичні дії. Вони їх попереджали. Не одна розвідка. Попереджали з датами навіть”, — акцентував глава держави.

Президент також звернув увагу на те, що російський диктатор боїться всього, але, знаючи про підготовку теракту, він не діяв.

“Скажіть тоді, будь ласка, чому людина, яка боїться за своє життя, Путін, сидить у підвалах. Ні з ким не зустрічається через COVID-19. У нього стоять системи ППО в Москві. Чому людина, яка так боїться всього, ніяк не відреагувала? Тому що ці загиблі люди, кількість жертв — це називається не відреагувати ніяк”, — наголосив Зеленський.

Він також переконаний, що російський диктатор Путін намагається використати теракт у торговельному центрі “Крокус Сіті Хол” для мобілізації людей з метою продовження війни проти України.

Читайте також: Світ посилає РФ чіткі сигнали про марність спроб звинуватити Україну в скоєнні теракту в “Крокусі”, — Желіховський

Раніше повідомлялося, що в Росії після теракту в “Крокус Сіті Холі” затримують, допитують, б’ють, катують і депортують мігрантів.

Прямий ефір