Росіяни продовжують терор на окупованій території Запорізької області та будують укріпспоруди — деталі

Іван Федоров. Фото: IvanFedorovUA

Обстановка в тимчасово окупованому Мелітополі залишається напруженою. Окупанти РФ посилили репресії щодо мирного населення, усіх ретельно перевіряють зокрема через підрив колаборанта Ткача. Про це в прямому ефірі телеканалу FREEДOM заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, російські військові продовжують будівництво укріплювальних споруд.

“Такі споруди будуються як навколо Мелітополя, так і всередині самого міста і в цілому по запорізькій лінії фронту. Також останніми днями від жителів тимчасово окупованої території Запорізької області надходить інформація про те, що ворог почав мінувати ще більше шляхопроводів, мостів, доріг. Буквально вчора окупанти підірвалися на своїх мінах у районі Полог, бо в них немає узгодженості дій”, — повідомив Федоров.

Також він розповів, що росіяни проводять насильницьку паспортизацію жителів окупованих територій.

“Уже в Токмаку в лікарні відкриваються пункти видачі російських паспортів, і будь-хто, хто звернувся в лікарню, зобов’язаний подати заяву на отримання паспорта країни-агресора”, – сказав міський голова Мелітополя.

Крім того, окупанти не дозволяють пересуватися між містами окупованої території без отримання спеціальної перепустки, для отримання якої необхідний російський паспорт.

“Місцеві жителі потерпають від терору, який починається щойно щось відбувається з колаборантами на тимчасово окупованій території. Після того, як щось сталося з машиною Ткача, був повністю оточений один із районів Мелітополя, влаштовували фільтрації та обшуки в низці будинків. Сьогодні їм потрібно хоч когось знайти, когось звинуватити, щоб показати у своїй пропаганді, що усунуто людину, яка організувала замах на Ткача”, — зазначив Федоров.

Додамо, Іван Ткач — організатор перевезень російських військових до лінії фронту в Запорізькій області. Його автомобіль вибухнув 14 березня в центрі Мелітополя.

Читайте також: Битва за Бахмут, прорив у Крим чи східний плацдарм: варіанти контрнаступу ЗСУ — в огляді експертів

Прямий ефір