Росіяни, попри великі втрати, намагаються просуватися вперед на Покровському напрямку, — Селезньов

Покровськ і Костянтинівка. Скріншот: deepstatemap.live

Ще до початку літньої наступальної кампанії було зрозуміло, що російська армія зосередить свої основні зусилля на Східному фронті. У результаті, попри важкі втрати, противник намагається просуватися вперед, зокрема на Покровському напрямку в Донецькій області. Про це сьогодні, 17 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

“Ми неодноразово обговорювали найімовірніші напрямки головних зусиль противника і щоразу доходили висновку, що цьогорічна літня наступальна кампанія буде спрямована насамперед на реалізацію певних територіальних захоплень саме на сході України”, — сказав він.

За його словами, російські війська продовжують інтенсивні операції на Сіверському, Покровському та Курахівському напрямках, а також в околицях міста Часів Яр.

“Очевидно, чому противник намагається, попри величезні втрати в живій силі, просуватися вперед на Покровському напрямку: він намагається перерізати одну з ключових трас логістичного забезпечення на цій ділянці фронту”, — зазначив військовий експерт.

Селезньов наголосив, що війна — це насамперед ресурси та логістика.

“І якщо українські Сили оборони втратять можливість переміщатися саме цією автострадою — ідеться про трасу між Костянтинівкою та Покровськом — досить сильно буде ускладнено логістику всього і вся, що необхідно нашим воїнам на лінії бойових зіткнень”, — резюмував Владислав Селезньов.

Читайте також: Українські захисники за добу ліквідували 1 080 окупантів — дані Генштаба ЗСУ

Як повідомлялося, минулої доби на фронті відбулося 104 бойових зіткнення. На Покровському напрямку кількість бойових зіткнень зросла до 40, що є найбільшим показником з початку червня.

Прямий ефір