Росіяни не захопили село Побєда біля Мар’їнки, там точаться бої, — Варченко

Іван Варченко. Скріншот: uatv.ua

Російські окупанти заявляли, що захопили село Побєда на Мар’їнському напрямку. Але ця інформація не відповідає дійсності. Про це сьогодні, 24 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

“Що стосується Мар’їнського напрямку загалом і в тому числі населених пунктів Новомихайлівка, Георгіївка та Побєда, там динамічна обстановка, там зараз лінія фронту більш-менш стабілізована, і українські війська відбивають атаки ворога. Судячи з інформації і Генерального штабу ЗСУ, ця інформація більшою мірою підтверджена зараз міжнародними джерелами, ми бачимо, що ситуація загалом стабільна, стабільна лінія фронту. Тому поспішати говорити про те, що хочеться почути російському обивателю, і те, що продукує російська пропаганда, не варто”, — зазначив Варченко.

Він також наголосив, що в Авдіївці фронт вирівнявся. Раніше концентрація сил російських окупантів у цьому районі дозволяла ЗСУ ефективно знищувати супротивника, але це було вкрай складне завдання, оскільки простір для маневру був обмежений, а оборона вимагала постійного контролю.

“Проте сьогоднішнє вирівнювання фронтальної лінії за Авдіївкою приносить нам певні переваги. Тепер ми більш захищені, тому що наші війська розташовані по обидва боки від міста, забезпечуючи кругову оборону”, — акцентував Варченко.

Нагадаємо, протягом минулої доби на фронті відбулося 84 бойових зіткнення. Російські війська завдали 10 ракетних та 93 авіаудари, здійснили 141 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах. 

Прямий ефір