Росіяни гарячково намагаються посилити логістику своїх військ на Південному напрямку, — Грабський

Ілюстративне фото: gettyimages.com

Росіяни ведуть гарячкові роботи з посилення пропускної спроможності залізничних напрямків та автодороги “Ростов — Маріуполь”, щоб підтримати логістику своїх військ на Південному напрямку. Про це сьогодні, 3 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Сергій Грабський.

За його словами, логістика російських окупантів на півдні є доволі вразливою, тому що комунікації розтягнуті вздовж лінії фронту.

“Тому вони намагаються наростити саме те угруповання й ті можливості, які дадуть їм змогу навіть у разі втрати основного залізничного напрямку, власне, через що тривають активні бойові дії в районі Токмака, як би спробувати підтримати угруповання військ, яке оперує на Південному напрямку. Тому і ведуться такі гарячкові роботи з посилення пропускної спроможності й залізничних напрямків, й посилення автомобільної дороги “Ростов — Маріуполь” для того, щоб підтримати саме логістику своїх військ, розуміючи, наскільки у важкому становищі вона зараз перебуває”, — сказав експерт.

Читайте також: У Бердянську російські окупанти все перетворюють на свої казарми, і удари ЗСУ не проходять для них безслідно, — Дудукалов

Нагадаємо, росіяни почали проєктування нової залізничної гілки, яка має з’єднати анексований Крим з Ростовською областю РФ через тимчасово окуповані райони Запорізької та Донецької областей.

Прямий ефір