Росія перевела частину кораблів в Азовське море, у Чорному перебуває один підводний човен, — Плетенчук

Азовське море. Фото: gettyimages.com

Росія перевела частину своїх кораблів до Азовського моря, оскільки вважає його акваторію безпечнішою. Командування Чорноморського флоту РФ перемістило туди шість суден із Севастополя після знищення ракетного корабля “Аскольд”. Про це розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в інтерв’ю “РБК-Україна”, повідомляє FREEДOM.

“Швидше за все, вони просто обрали саме цю локацію як безпечнішу, як закриту акваторію, адже вони контролюють все узбережжя Азова”, — пояснив він.

В Азово-Чорноморському регіоні у складі флоту, за словами Плетенчука, Росія має чотири підводні човни, три з яких є носіями крилатих ракет.

“Один підводний човен не виходить у море, можливо, у нього є якісь технічні несправності. У Чорному морі постійно позмінно перебуває один підводний човен. Це триває вже кілька тижнів. У північну частину Чорного моря ці підводні човни з великою ймовірністю зайти взагалі не можуть, тому що там операційна глибина не дозволяє їм оперувати в принципі. Тому підійти впритул до нашого узбережжя непомітно вони не зможуть”, — сказав речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Читайте також: Росіяни виводять на бойове чергування в Чорне море підводні човни — подробиці від Плетенчука

Нагадаємо, раніше Дмитро Плетенчук розповів, що російські окупанти ховають частину своїх військових кораблів в Азовському морі, прикриваючись цивільними суднами.

Прямий ефір