Росія оголошенням мобілізації та псевдореферендумами сама торпедує запровадження нових санкцій, — Фурман

Василь Фурман. Фото: uatv.ua

Росія оголошенням часткової мобілізації та проведенням псевдореферендумів на окупованих українських територіях сама торпедує санкції, які Захід запроваджує проти цієї країни. Таку думку сьогодні, 23 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив доктор економічних наук Василь Фурман.

“Росія, чесно кажучи, сама торпедує санкції, які Захід вже мав, на мою думку, впровадити проти Російської Федерації. Тому що, за великим рахунком, купуючи енергоресурси РФ, мільярд доларів на день європейські країни сьогодні перераховують до Росії. У тому числі за рахунок цих грошей вона фінансує війну”, — сказав він.

Спікер наголосив: потрібно бити за больовим місцям РФ — доходами від нафти та газу.

Фурман констатував, що вже зараз Захід активізувався та звучать заяви про те, що буде розроблено та впроваджено черговий пакет антиросійських санкцій. Він також додав, що має бути найжорстокіший контроль за виконанням вже накладених обмежень.

“Це потрібно було зробити давно. Контроль за 7 пакетами санкцій, які були впроваджені до цього, повинен бути найжорстокішим. Щоб не було допущено тих помилок, коли у 2014-2015 роках санкції впроваджувалися, але не виконувались, вони легко обходилися… Потрібно жорстко боротися з “сірим” імпортом, жорстко контролюватиме виконання санкцій, які накладаються”, — сказав експерт.

Читайте також: Нас абсолютно не турбує пропагандистське шоу під назвою “референдум”, — Подоляк (ВІДЕО)

Нагадаємо, 23 вересня на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей розпочалися п’ятиденні “референдуми” щодо приєднання до Російської Федерації. А 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про старт часткової мобілізації.

Прямий ефір