Росія не відмовилася від планів і далі завдавати ударів по критичній інфраструктурі України, — Ігнат

Ракети комплексу "Іскандер". Фото: gettyimages.com

Російська армія не відмовилася від планів пошкодити всю критичну інфраструктуру України. Про це сьогодні, 11 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Те, що ворог не відмовився від своїх планів і далі завдавати ударів по критичній інфраструктурі, це очевидно. І ймовірність того, що вони накопичують саме ту кількість вогневих засобів, тобто ракет. Бачимо, що носії (“Калібрів”, — ред.), вийшли спочатку, а тепер уже знову виходять на якісь рубежі, звідки можуть завдавати ударів як із моря, так і стратегічною авіацією”, — сказав він.

Разом із цим, зазначає спікер, у РФ відчувається дефіцит ракет.

“Про це говорять і наші фахівці, і зарубіжні партнери. Тому вони будуть виробляти і далі, очевидно, є у них якісь можливості далі виробляти ці ракети. І, ймовірно, що будуть ще якісь удари. Тому потрібно готуватися. І, безумовно, готуємося, не просто готуємося якимись заходами, а й отримуємо зброю від наших західних партнерів, які будуть посилювати наявну в нас систему протиповітряної оборони”, — повідомив Ігнат.

Також він прокоментував інформацію про те, що, можливо, нові дрони і ракети, які Росія отримає від Ірану, будуть розміщені на території Білорусі, звідки завдаватимуть ударів.

“Припустити, звичайно ж, можна, що будуть розташовані так, як і авіаційні засоби. Це і вертольоти були від самого початку вторгнення 24 лютого, а також балістичні ракети “Іскандер-М”, якими били з території Білорусі десятками. Тому не виключено, що саме там розмістять потенційно ті ракети і ті ударні дрони, які можуть отримати. До речі, Shahed-136. Уже били “Шахедами” з території Білорусі. Тому і Arash-2, і ті ракети, які можуть опинитися в Росії, іранські, можуть бути, зокрема, розташовані на території Білорусі і загрожувати, як і раніше, Україні як із території Росії, з півночі, так і Білорусі. Тому що дальність ракет відома, це 300-700 км. Якщо прикинути по карті, де противник, найімовірніше, може їх розташувати, це саме північні частини, зокрема, їх можуть використати”, — резюмував речник командування Повітряних сил ЗСУ.

Читайте також: Система ППО України є унікальною, ніде у світі такої практики не було, — Ігнат

Нагадаємо, раніше головна редакторка незалежного сайту Білорусі “Хартія’97” Наталія Радіна заявила, що Кремль готує масований ракетний обстріл українських міст з території Білорусі.

Прямий ефір