Росія користується нахабством і шантажує ядерною зброєю, щоб позбавити Україну допомоги Заходу, — Саакян

Владимир Путин. Фото: gettyimages.com

Російський диктатор Путін починає говорити про ядерні загрози, коли Захід ухвалює рішення про допомогу Україні. Таким чином господар Кремля намагається впливати на рішення Заходу. А робить він це тому, що окрім ядерної зброї, у РФ не залишилося більше нічого, з чим би він міг вийти до миру. На цьому сьогодні, 30 червня, в ефірі телеканалу FREEДOM акцентував політолог, співзасновник “Національної платформи стійкості та згуртованості” Олег Саакян.

“Потрібно розуміти, що у РФ потенціал ядерних ракет набагато менший, ніж, наприклад, у колективного Заходу. Тому є великі сумніви в тому, що РФ ризикне закидати ядерними ракетами якусь із країн НАТО. Інша річ, користуючись нерішучістю свого головного супротивника — США, Росія користується фактором нахабства для того, щоб шантажувати ядерною зброєю, підіймати ставки, коли їй це вигідно. Насправді тільки наявність ядерної зброї і робить із РФ серйозну силу”, — зазначив політолог.

За його словами, ядерна зброя — єдине, чим може хизуватися Росія.

“Росія довела, що нездатна вести сучасні війни. Вона не витягує з погляду військово-промислового комплексу (ВПК). Сьогодні вона імпортує технологію і налагоджує у себе виробництво іранських “Шахедів”. Це фактично вирок російському “Сколково” і всій технологічній програмі ВПК Росії. Снаряди, амуніцію і все інше для війни в Україні РФ закуповує у Північної Кореї, при цьому потрапляючи у сильну залежність від неї. Тому з погляду військової та геополітичної сили, ядерна зброя — єдине, що залишається у РФ. Тому Путін нею і трясе щоразу, щойно ситуація для Росії стає складною або коли їй необхідно підняти ставки”, — акцентував експерт.

Він також зазначив, що і західні країни по-різному реагують на путінські ядерні погрози.

“Частина західних країн, звичайно, лякається в цей момент. Є країни, представники яких перебувають на забезпеченні РФ і відіграють роль її агентів, пропагуючи те, що потрібно знизити тиск на Росію. А є ще й ті, хто взагалі не розуміє, що відбувається, але через свій страх підіграють Росії. У всіх цих трьох випадках ключиком до них є ядерна тематика. Одним вона дає виправдання для їхньої слабкості, іншим — виправдання для роботи на Росію, а для третіх вона є, по суті, ідеологічною платформою, з якої вони намагаються працювати зі своїм електоратом, розвиваючи антиамериканські, антиєвропейські та інші настрої”, — резюмував Олег Саакян.

Читайте також: Ядерні переговори між США і Китаєм знижують ризики — думка Подвига

Прямий ефір