Росія готує підростаюче покоління до війни — думка Лисянського

Павло Лисянський. Скріншот: uatv.ua

Ідеологічна псевдоосвіта Кремля потрібна для підготовки до війни нових солдатів, які вмиратимуть за імперські амбіції Путіна. Таку думку висловив сьогодні, 22 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський.

“Кремль запустив ідеологічну псевдоосвіту для підготовки нового покоління до війни. Тобто вони готуються до війни. Насправді військова агресія Російської Федерації проти України — це лише перший етап, головна мета Путіна — це не окупація, не утримання окупованих територій України, це розвал Європейського Союзу. Але для того, щоб досягти своїх цілей у майбутньому, йому потрібні будуть нові універсальні солдати, ідеологічно підковані”, — сказав гість ефіру.

Він зазначив, що диктаторському режиму Кремля потрібні молоді люди, які в майбутньому вмиратимуть, не ставлячи зайвих питань.

За його словами, Путін модернізував і розширив гітлерівський механізм ідеологічної обробки молоді — Гітлер позаздрив би. Спікер наголосив на тому, що процеси мілітаризації дітей почалися ще в Криму, з окупації півострова. Вже тоді РФ готувалася до повномасштабної агресії проти України, заявив Лисянський.

“У 2015 році за їх горезвісних Мінських угод на тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької областей та в Криму почалися процеси демілітаризації, які успішно тривали до початку повномасштабного вторгнення РФ. І вже є загиблі серед тих, які тоді, 2015 року, були підлітками, яким уже тоді вклали до рук зброю”, — сказав правозахисник.

Читайте також: Уроки за сценарієм Кремля: у школах РФ влаштували “путінюгенд” (ВІДЕО)

Прямий ефір