Російському режиму до кінця року потрібна хоч якась перемога на фронті, — Варченко

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Російський режим прагне досягти будь-яких “перемог” в Україні до кінця року. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

“Нашим військовим точно не буде легше протягом грудня. Тут скоріше не настання зими, тут скоріше рік — завершення 2023 року. І зрозуміло, що режиму потрібне якесь українське місто, з якого вони вже зробили свій “Сталінград” в умах російських громадян. Їм потрібна перемога, щось, про що можна говорити перед Новим роком, що має бути дуже кривавим і дуже нелюдським свідченням того, що російська армія сильна як ніколи”, — сказав він.

Варченко звернув увагу на те, що росіяни відмовилися від ідеї виходу на території Донецької та Луганської областей, яку активно пропагували ще навесні та влітку поточного року.

“Тепер вони говорять тільки про маленьке містечко в східній частині лінії фронту — Куп’янськ або Авдіївка. Вони вважають, що в Авдіївці може бути успіх, але, як бачимо, вже протягом місяця вони продовжують серйозне концентрування сил і засобів, “м’ясні штурми”. І з огляду на втрати, яких вони зазнають, просування в них суто символічне. Але цілі поставлені, і вони намагатимуться рухатися — іншого шляху в них немає, бо позаду стоять загороджувальні загони”, — наголосив Іван Варченко.

Читайте також: На Запорізькому напрямку російські війська намагалися відбити раніше втрачені позиції — карта війни за 24 листопада (ВІДЕО)

Прямий ефір