Російські окупанти намагаються маневрувати, щоб зберегти тиск у Харківській області, — Попович

Збройні сили України. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупаційні війська намагаються маневрувати, щоб зберегти тиск на північному плацдармі. Про це сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий оглядач Денис Попович.

“Противник уже намагається маневрувати для того, щоб зберегти тиск на північному плацдармі, так назвемо ситуацію в Харківській області. Туди він перекидає підкріплення. Зокрема, за деякими даними, вже йдеться про перекидання підкріплення із Сумської області, з Куп’янської ділянки фронту. Там він намагатиметься зберегти вплив на Харківській ділянці. Однак не можна сильно радіти з приводу того, що плани противника зриваються, оскільки він буде далі тиснути й на Покровській ділянці, і на Часовому Яру з метою обійти це місто та захопити його. Тому тиск триватиме”, — сказав він.

Військовий оглядач зазначив, що зараз складно сказати, наскільки в росіян вистачить резервів продовжувати такий натиск.

“Щось прогнозувати тут складно. Єдине, що можна в принципі припускати, що в якийсь момент буде зосереджено… Чи то це тиск на Вовчанськ, чи то це далі спроба просуватися на схід”, — сказав Попович.

Читайте також: Росіяни всю ніч завдавали ударів по Харкову — що відомо про атаку (ФОТО)

Нагадаємо, Вовчанськ Харківської області залишається однією з найгарячіших точок на новій ділянці фронту. Також російська армія атакує в районі сіл Стариця та Липці на Харківському напрямку.

Українські військові зазначають, що російське командування не зважає на втрати, кидаючи в бій велику кількість піхотинців. З 10 травня на Харківському напрямку російські загарбники втратили вбитими й пораненими близько 2 тисяч осіб та 342 одиниці озброєння і військової техніки.

Прямий ефір