Російська ППО проріджується і знищується — деталі від Командування Повітряних сил України

Юрій Ігнат. Фото: armyinform.com.ua

Українські Сили оборони завдають ударів по місцях дислокації засобів російської протиповітряної оборони (ППО). Для того, щоб заповнити знищені пускові установки, Росія змушена перекидати комплекси з Далекого Сходу та інших регіонів ближче до лінії фронту. Про це сьогодні, 4 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив речник Командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

“Українські безпілотники можуть збивати будь-які російські комплекси ППО — і С-400, і С-300, і “Панцир”, і “Тори”, і “Буки”, і так далі. Усі ці перераховані комплекси були вже вражені тим чи іншим озброєнням. Для знищення російських комплексів ППО застосовувалися балістика, ракети HARM, артилерія, ударні дрони”, – повідомив він.

Юрій Ігнат звернув увагу, що Генеральний штаб ЗСУ постійно публікує статистику щодо втрат російської армії, зокрема зазначається і кількість знищених засобів ППО. Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення, армія РФ втратила 602 одиниці засобів протиповітряної оборони.

“Російське ППО проріджується, знищується. Ми бачимо дані розвідки про перекидання певних систем з інших регіонів Росії, зокрема з Далекого Сходу і Калінінградської області. Якщо противник і без того насичену ППО в Криму і на лінії бойового зіткнення доповнює новими системами, значить, є певні труднощі та знищені установки”, — пояснив речник Командування Повітряних сил України.

Читайте також: 770 ворогів, 22 російські безпілотники та 12 артилерійських систем знищено за добу — дані Генштабу ЗСУ

Нагадаємо, підрозділи ракетних військ України 4 грудня завдали ураження по важкій вогнеметній системі залпового вогню противника та зенітному ракетно-гарматному комплексу “Панцир”.

Прямий ефір