Російська армія перетворила Маріуполь на військово-логістичну базу — причини

Російська техніка в Маріуполі. Фото: t.me/andriyshTime

Російське військове командування зосередило в Маріуполі велику кількість військової техніки, особового складу військ, а також боєкомплекти. Про це сьогодні, 7 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він пояснив, чому саме Маріуполь російське військове командування використовує як логістичну базу.

“Маріуполь — найбільш віддалена точка від лінії фронту, тому окупанти розглядають місто, як глибокий тил. З іншого боку, Маріуполь дуже зручно розташований логістично з військової точки зору. Завозячи військову техніку, живу силу і боєкомплекти, розміщуючи їх у Маріуполі та районі, росіянам дуже зручно переміщати їх у будь-який напрямок фронту — як у Запорізьку область можна перекинути, так і в Донецьку”, — зазначив Андрющенко.

Крім того, за словами радника міського голови, сам Маріуполь має достатню базу, щоб забезпечити досить велике накопичення військової сили та боєкомплектів, місцями використовують танки для накопичення дизпалива на військові потреби.

“Найбільш зручної логістичної точки на сьогоднішній день у відносній безпеці в окупантів не існує”, — сказав він.

Петро Андрющенко додав, що в Маріуполі та його околицях сконцентровано близько 35 тис. російських військових, які готуються до наступу.

Читайте також: Росіяни знищують сліди своїх воєнних злочинів у Маріуполі — про ситуацію в місті розповів Бойченко

Прямий ефір