Росармія діє на межі своїх можливостей — оцінка Селезньова

Владислав Селезньов. Фото: fakty.ua

Російська армія почала наступ ще в середині жовтня 2023 року і перебуває на межі своїх можливостей. Про це сьогодні, 17 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Владислав Селезньов.

“Класична військова наука стверджує, що військова операція оперативно-стратегічного рівня триває від трьох до п’яти місяців. Враховуючи, що поточний наступ триває вже восьмий місяць поспіль, відбувається виснаження ворожих військових ресурсів. Це означає, що зараз російська армія діє на межі своїх можливостей”, — сказав він.

Селезньов зазначив, що противник діє, використовуючи всі доступні засоби, включно зі стратегічними резервами, для досягнення своєї основної мети.

“Мета — скориставшись вікном можливостей, захопити якомога більше територій. Адже очевидно, що в літній наступальній кампанії є абсолютно чітке завдання — повна окупація Донецької області”, — наголосив військовий експерт.

Однак, за його словами, успіх російських генералів безпосередньо залежить від ресурсного забезпечення українських Сил оборони.

“І тут у нас хороші новини: буквально днями ми почули заяву зацікавлених сторін щодо постачання артилерійських боєприпасів у межах чеської ініціативи. Сподіваюся, що після того, як боєприпаси потраплять на поле бою, вони відразу ж почнуть впливати на темпи просування російських окупантів і збільшення втрат у російської сторони”, — підсумував Владислав Селезньов.

Читайте також: Українські захисники за добу ліквідували 1 080 окупантів — дані Генштаба ЗСУ

Як повідомлялося, минулої доби на фронті відбулося 104 бойових зіткнення. На Покровському напрямку кількість бойових зіткнень зросла до 40, що є найбільшим показником з початку червня.

Прямий ефір