Робимо все для того, щоб наші тактичні кроки спрацювали на стратегічне завдання — на успіх України, — Зеленський у зверненні наприкінці 378-ї доби

Володимир Зеленський. Скріншот: uatv.ua

Відбулася нарада з військовими та розвідкою. До Києва з візитом прибув генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. Україна підтримує Грузії на її шляху до Євросоюзу. Про це сьогодні, 8 березня, наприкінці 378-ї доби повномасштабного вторгнення Росії в Україну сказав у зверненні президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

За його словами, пріоритет зараз — фронт, оборона, битва за Бахмут і увесь Донбас.

“Робимо все для того, щоб наші тактичні кроки спрацювали на стратегічне завдання — на успіх України в битві за всю тимчасово окуповану територію нашої держави”, — наголосив Зеленський.

Він подякував кожному українському воїну, який бореться за Україну.

“Дуже важливо, що фронт — це не якась лінія на мапі, це люди, це стійкість, це готовність битися, це опора одне для одного, це допомога одне одному. І це допомога всього нашого народу тим, хто зараз у бою”, — сказав президент.

Глава держави анонсував нове засідання РНБО і проєкти санкційних рішень.

“Сьогодні в Києві з візитом був генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. Важливі перемовини. Ключове — це питання захисту. Захисту України, усього міжнародного порядку. Питання миру — для нас і для світу. Засудження для агресора. Ми обговорили з паном Гутеррішем ситуацію із нашими людьми, яких утримують у російській неволі. Це полонені українці, а також депортовані дорослі й діти. Маємо повернути всіх”, — акцентував він.

Також Зеленський розповів, що з генсеком ООН обговорив ситуацію на українських атомних обʼєктах, продовольчу безпеку та глобальну роль України як гаранта продовольчої стабільності.

“І ще одне, про що варто сказати сьогодні. Я хочу подякувати всім, хто цими днями на площах і вулицях Грузії тримав українські прапори. Хочу подякувати за наш національний гімн, який лунав у Тбілісі. Це повага до України, і я хочу висловити щиру повагу до Грузії.

Немає такого українця, який не бажав би успіху нашій дружній Грузії. Демократичного успіху. Європейського успіху.

“Ми хочемо бути у Євросоюзі — і будемо. Ми хочемо, щоб Грузія була у Євросоюзі, і я впевнений: буде. Ми хочемо, щоб Молдова була в Євросоюзі, і я впевнений: буде. На це заслуговують усі вільні народи Європи”, — заявив президент України.

Читайте також: Російське вторгнення до України спричинило наймасовіші порушення прав людини, — Генсек ООН

Прямий ефір