Рішучість світу відкриває нові перспективи для відновлення нашої безпеки, — Зеленський наприкінці 846-ї доби війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Знищення поблизу кордону українськими воїнами позицій та пускових установок російських терористів справді має значення. Це спрацьовує. Саме так, як Україна й очікувала. Про це сьогодні, 18 червня, під час звернення наприкінці 846-ї доби повномасштабного вторгнення Росії в Україну сказав президент Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

“Я хочу сьогодні передусім відзначити наших воїнів. Усіх, хто все ж таки зміг перегорнути цю сторінку війни, сторінку, яку Путін дуже хотів присвятити своєму наступу і яка стала для Росії черговою помилкою. Кожен і кожна, хто захищає Харківський напрямок, хто стримує російські штурми на Покровському та інших донецьких напрямках, і по всьому фронту — від Кринків до Вовчанська, і вздовж кордону, зокрема на Сумщині”, — розпочав він звернення.

Зеленський наголосив, що саме українська сміливість і стійкість визначають ситуацію.

“Те, що ми можемо, а не те, що Росія хоче чи намагалась. Це ще один вагомий результат України, наших людей у цій війні, і я дякую кожному й кожній, хто справді повно виконує бойові накази, бойові завдання. Дякую всім, хто на собі витягує відбиття російських наступів. Дякую всім, хто допомагав і допомагає. Ми бачимо, як рішучість світу відкриває нові перспективи для відновлення нашої безпеки. Серед іншого це стосується безпеки Харкова”, — сказав президент.

Він подякував солдатам, сержантам і офіцерам низки підрозділів Сил оборони України.

“Сьогодні ж продовжили предметно займатися підготовкою наступних наших зовнішніх кроків, зокрема щодо активності між першим та другим Самітами миру. Провів нараду з міжнародниками щодо закріплення відповідальних за регіонами, за частинами світу, щоб залучити ще більше учасників до спільної роботи над пунктами формули миру. Поступово переходимо і до формування груп, які будуть займатися напрацюванням конкретних кроків для відновлення безпеки. Так само як і перший Саміт миру, що відбувся у Швейцарії, групи мають стати максимально інклюзивними, щоб різні країни та лідери могли проявити себе. І, звичайно, продовжуємо працювати над підтримкою комюніке першого Саміту”, — повідомив Зеленський.

Також він розповів про зустріч зі спікеркою литовського Сеймасу, яка з візитом прибула сьогодні до Києва.

Читайте також: Український воїн має світове визнання: Зеленський привітав командирів із закінченням Національного університету оборони (ФОТО)

Прямий ефір