РФ стягнула всі свої ресурси на лінію фронту, але продовжує стояти в обороні, — Подоляк 

Михайло Подоляк. Фото: president.gov.ua

Російська Федерація максимально сконцентрувала всі свої ресурси на лінії фронту, але за рік активних бойових дій так і не домоглася успіхів у просуванні. Про це сьогодні, 25 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Дивіться, сьогодні на лінії фронту ми бачимо максимально сконцентрований ресурс, який є у цієї країни під назвою Російська Федерація. Усе, що вони могли вишкребти. Всіх цих божевільних і непотрібних нікому людей, вони вже відправили на лінію фронту. Усе, що вони змогли розконсервувати або виклянчити у Північної Кореї чи Ірану — вони відправили на лінію фронту”, — сказав він. 

Радник глави ОПУ додав, що, дійсно, російські війська мають перевагу в авіаційній складовій. 

Однак, він звернув увагу на те, що навіть із цією складовою росіяни так і не просунулися по лінії фронту за рік активних бойових дій.

“Жодних просувань у російської армії немає, вона стоїть в обороні. Україна її підтискає, попри наявний дефіцит, який є сьогодні… Тобто, коли ви оцінюєте об’єктивну реальність, вона має такий вигляд, що Росія з усіма своїми понтами, великою армією і домінуванням у повітрі стоїть там, де і стояла рік тому, і буде там стояти, доки Україна не дійде до кінця в цій війні. Це очевидно”, — наголосив Михайло Подоляк.

Читайте також: Зміна тактики окупантів, бої за коксохімічний завод та стягування резервів: експерт проаналізував хід бойових дій в районі Авдіївки

Як повідомлялося, протягом минулої доби на фронті відбулося 74 бойових зіткнення. Російські окупанти завдали сім ракетних та 29 авіаційних ударів, здійснили 36 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах.

Внаслідок терористичних атак РФ є загиблі та поранені серед мирного населення. 

Читайте також: РФ масовано атакувала Україну “Шахедами”, у Києві — руйнування та постраждалі 

Прямий ефір