РФ нормалізує відносини з Північною Кореєю, щоб зберегти обличчя перед власним населенням — думка Курносової

Ольга Курносова. Фото: Facebook

Поїздки росіян до КНДР — це етнотуризм. Вони дивляться, як існує країна, де все заборонено, і це для них корисно, адже в такому векторі рухається і Російська держава. Про це розповіла в ефірі телеканалу FREEДОМ політична аналітикиня, головна редакторка порталу After Empire Ольга Курносова.

Вона упевнена, що РФ нормалізує відносини з Північною Кореєю, щоб показати, що “міжнародні відносини” зберігає ще хоч із кимось.

“Якась міжнародна панорама має ж бути. Ось тому в РФ публікують лише хороші новини з Північної Кореї, щоб народ не лякався, що ми туди йдемо… Вони ж не напишуть, що люди їдять траву чи помирають з голоду. А намагаються всіляко показати, що і в Північній Кореї, і в Білорусі все не так погано, як кажуть прокляті голоси. З іншого боку, це меседж Путіна, що він плював на рішення Ради безпеки і дружитиме з ким хоче, незважаючи на всякі санкції”, — вважає Курносова.

Вона також розповіла, що КНДР просить натомість постачання зброї РФ.

“Москва пропонує Пхеньяну все те саме, що й Ірану. Перелік можливостей однаковий — ядерні технології та різні засоби доставки, насамперед ракети. Ракети, які Корея постачає Росії, це старі радянські розробки. Не здивуюсь, якщо вони пропонують і те, що вони називають гіперзвуковими ракетами. За великим рахунком, Кіма, крім зброї, нічого не цікавить”, — сказала політична аналітикиня.

Прямий ефір