РФ намагається спровокувати хаос у Молдові, — Нантой про заяви з Тирасполя

Оазу Нантой. Фото: Oazu Nantoi / Facebook

Росія продовжує гібридну війну проти Республіки Молдова, метою якої є провокація хаосу і нестабільності в регіоні. Про це сьогодні, 3 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив депутат від правлячої в Молдові партії “Дія і солідарність” Оазу Нантой. 

“Доти, доки українська армія героїчно захищається і зупиняє просування путінської орди, “цар батюшка” (президент Росії Володимир Путін, — ред.) нічого не може зробити, якщо виключити суто голлівудські сценарії з ракетними ударами по Кишиневу”, — сказав він. 

Згідно з його словами, заяви, які пролунали з Тирасполя 28 лютого, — це лише елемент гібридної війни Росії.

“Молдова не найважливіша держава на земній кулі, але у нас 1 222 км спільного кордону з Україною. Є інфраструктурні проєкти, які дуже важливі в умовах, коли є проблеми з Чорним морем. І тому Кремль намагається спровокувати хаос у Республіці Молдова”, — наголосив Нантой.

З іншого боку, як він зазначив, наразі Молдова має безпрецедентну підтримку з боку як ЄС, так і США.

“Тому, скажімо так, потрібно трішки заспокоїтися після того, як ми віддали належне емоціям у зв’язку з цією виставою, що відбулася в Тирасполі, і працювати над консолідацією молдовського суспільства та мінімізацією ризиків, пов’язаних із цією гібридною війною, яку проводить Росія проти Молдови”, — резюмував Оазу Нантой.

Читайте також: Москва завжди створює кризи, і Придністров’я — ще один інструмент в її руках — думка експертки

Нагадаємо, 28 лютого, у Тирасполі, так званій столиці невизнаної “Придністровської Молдавської Республіки” (“ПМР”), пройшов “VII З’їзд депутатів усіх рівнів”. “Депутати” ухвалили заклик до Росії з проханням “захисту від тиску Молдови”, а також звернулися до низки міжнародних організацій.

Прямий ефір