“Рамштайн”, гроші Януковича та важливі зустрічі — Зеленський підсумував 385-й день війни

Володимир Зеленський. Скріншот: uatv.ua

Під час десятого засідання у форматі “Рамштайн” обговорювалися боєприпаси, артилерія, танки, захист українського неба. У Великій Британії розглядалося питання 3 млрд євробондів Януковича. Відбулися зустрічі з медійниками. Про це сьогодні, 15 березня, наприкінці 385-ї доби повномасштабного вторгнення Росії в Україну розповів президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

За його словами, є рішення по засіданню “Рамштайна”.

“Хочу сьогодні окремо подякувати Данії. І за новий оборонний пакет для України, і за рішення про спеціальний фонд допомоги нашій державі обсягом 7 млрд данських крон — це мільярд доларів США. Дуже вагомо. Дуже потрібно”, — наголосив Зеленський.

Він повідомив, що є сьогодні й важливе рішення в Лондоні у справі щодо кремлівського хабаря Януковичу ще 2013 року.

“Коли російські гроші та брудні схеми з тодішніми політиками в Україні використовувались фактично як частина агресії проти нашої держави. Агресії, що почалася вже тоді — політично, економічно, а згодом і спецслужбами, військовою силою. Саме в такому контексті й варто розглядати справу про 3 млрд євробондів. Повністю розглядати. І це справедливо”, — вважає президент.

Глава держави звернувся до учасників і учасниць потужної британської конференції Спілки редакторів.

“Закликав їх іще активніше поширювати правду про російську агресію, про наших людей, яким Росія ламає життя, про наш захист, який повертає українцям та всім європейцям свободу й безпеку”, — розповів Зеленський.

Також він зустрівся з представниками американського журналу The Atlantic — власницею видання пані Джобс, із головредом паном Голдбергом та з публіцистикою Енн Епплбаум.

“Вийшла дуже змістовна розмова. Зокрема, про те, як ми використовуємо сучасні технології, щоб посилити наших воїнів, наші інституції. Про нашу армію дронів, яка ставатиме тільки більшою й потужнішою. Про наших айтівців, які допомагають берегти Україну. Про загрози, створені Росією в кібер- та інформаційному просторі”, — сказав президент.

Зеленський додав, що світ має знати, що держава-терорист прагне принести знищення не лише нашому народу, а всім народам, які хочуть бути вільними.

“Звичайно, постійно перебуваю на звʼязку з нашими військовими, з командувачами. Усе, що ми робимо, усе, що робить держава, підпорядковане одному завданню — дати кожному нашому воїну більше можливостей битися, дати кожному нашому місту більше безпеки”, — поінформував він.

Наостанок Володимир Зеленський подякував усім, хто виборює свободу України.

Читайте також: ЗСУ готують контрнаступ — що відомо (ВІДЕО)

Прямий ефір