Путінський режим ніколи не змириться з існуванням суверенної України, — депутат парламенту Молдови (ВІДЕО)

Оазу Нантой. Скріншот: uatv.ua

Кремль робить спроби в межах гібридної війни, щоб повалити уряд Молдови та спровокувати керований хаос на кордоні з Україною, яку не може перемогти на полі бою. Російський диктатор із самого початку висловлював свою зневагу до українців та антиукраїнську позицію. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив депутат парламенту Молдови Оазу Нантой.

“Для мене було цілком очевидно, що путінський режим ніколи не змириться з існуванням суверенної та вільної України. І те, що відбувається зараз, це певною мірою неминуче в ситуації, коли міжнародна спільнота досить мляво відреагувала на анексію Криму”, — заявив депутат.

Він наголосив, що фашистська, антиукраїнська риторика Путіна була помітною ще з початку 2000-х років.

“Це діагноз Путіна, він послідовний, він посилюється, і залишається лише шкодувати, що демократична спільнота так пізно прийшла до усвідомлення того, чим є путінський режим. І лише зараз приходить до усвідомлення того, що лише військово-політична поразка цього режиму може забезпечити мир на європейському континенті, може забезпечити виживання українського народу як нації та України як держави”, — зазначив політик.

Читайте також: Ідеї Зеленського реальні лише без Путіна: можливість переговорів України з РФ оцінили експерти та дипломати

Прямий ефір