Путін як лідер тоталітарного режиму надав НАТО нового сенсу, — Гудков

Геннадій Гудков. Фото: krymr.com

Президент РФ Володимир Путін як лідер тоталітарного режиму по суті змусив НАТО зміцнитися й надав Альянсу нового сенсу. Таку думку сьогодні, 12 липня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний політик, депутат Держдуми РФ (2001-2012 рр.) Геннадій Гудков.

Він переконаний, що Альянс має бути м’язами та силою демократії, протистояти диктатурам, по суті — виконувати функцію ООН.

“Путін нарешті-таки подарував альянсу НАТО політичний і військовий сенс — це захист інтересів демократій у всьому світі від відморожених, хворих на голову кримінальних диктаторів, диктатур, авторитарних тоталітарних режимів, які виношують плани світового панування, світового пограбування і так далі”, — сказав Гудков.

Він також вважає, що зараз немає сенсу проводити опитування серед росіян, чи підтримують вони вступ України до НАТО.

“У Росії зараз ще, можливо, не Північна Корея, де смертна кара за все, але це вже концтабір серйозний, скажімо, ступінь табірного режиму… Ви хочете, щоб там людина сказала, що НАТО — це добре? Але одразу ж її оголосять ворогом народу, одразу ж приліплять статтю, одразу ж почнуться переслідування, одразу ж почнеться вивчення її там усяких акаунтів, соцмереж та інше. Знайдуть, за що притягнути. Вони зараз будуть компенсувати путінську поразку, путінське приниження посиленням жорстокості репресій. Це абсолютно очевидно”, — наголосив Гудков.

Він також переконаний, що в перспективі Росія, де буде демократія і свобода, а не путінський режим, має стати членом НАТО.

Читайте також: Зеленский назвав 3 пріоритетні питання для України у порядку денному на Вільнюському саміті НАТО (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, історичною і вирішальною ще до початку назвали найважливішу для України міжнародну зустріч року — саміт НАТО у Вільнюсі. Київ очікує на доленосні рішення. Україна наполягає: на саміті потрібно зафіксувати не тільки той факт, що одного дня вона буде в НАТО, і визначитися з термінами, важливо узгодити й подробиці процедури вступу. Вона має бути прискореною за прикладом Фінляндії.

Прямий ефір