Путін створив моду на крадіжки та усиновлення дітей з метою знищити майбутнє України, — Ейдман

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

У Російській Федерації голова партії “Справедлива Россия — Патриоты — За правду”, лідер фракції політичної сили в Державній думі РФ Сергій Миронов удочерив 10-місячну українку з Херсона. Таким чином чиновник намагається відзначитися перед президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, який хоче перепрограмувати маленьких українців та знищити цілу націю Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політичний експерт, соціолог Ігор Ейдман. 

“Усі російські чиновники цілком і повністю залежать від Путіна. Їхня кар’єра залежить від ставлення до них Путіна. І вони хочуть сподобатися Путіну. А для Путіна це чергова ідея фікс — вкрасти в Україні якомога більше дітей, перепрограмувати їх, щоб вони стали росіянами. Ідея в тому, що він не вважає українців окремим народом і ось потрібно їх якось взяти в оборот і перепрограмувати. А краще починати з дітей, їх можна сформувати так, як захочуть батьки. І ось він створив таку моду на крадіжки та усиновлення дітей із цією метою знищити майбутнє України”, — пояснив він.

Експерт додав, що за рахунок українських дітей Путін намагається розв’язати демографічну проблему в Росії.

“Путін весь час погрожував у Росії підняти народжуваність. Він вважає, що має зростати населення і території. Ми бачимо, як він намагається захоплювати чужу територію. У Росії природний спад населення дуже великий. І, мабуть, він хоче підправити цю ситуацію демографічну в Росії за рахунок українців, за рахунок українських дітей”, — підкреслив він.

Читайте також: Путін — це людина, яка запустила процес завершення Російської імперії — думка

Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!“, яка має на меті мотивувати мешканців Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню в Україну.

Прямий ефір