Путін прибув до окупованого Криму в ролі психотерапевта, — Галлямов

Аббас Галлямов. Фото: Telegram/abbasgallyamovpolitics

Доля Кримського півострова напередодні його звільнення Збройними силами України всерйоз хвилює кримчан. Вони зараз перебувають нібито між молотом і ковадлом. Таку думку озвучив сьогодні, 18 березня, політтехнолог Аббас Галлямов в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Він буде говорити, що все йде за планом. Він за останній рік весь час це говорив. Буде розповідати, що Росія не зупинилася у своєму розвитку. Мовляв, санкції не позначилися на нас, а війна — невелика частина нашого побуту. Поки воюємо — скоро переможемо, перестанемо воювати. Мобілізації в нас немає, військової економіки немає. Про це і буде говорити, як і завжди”, — зазначив гість ефіру. 

Імовірно, Путін прибув, щоб заспокоїти жителів Криму, але сам цю тему не почне піднімати, поки його про це не запитають, вважає політтехнолог. 

“Кримчани сьогодні відчувають себе між молотом і ковадлом. І Путін займатиметься психотерапією — намагатиметься заспокоїти людей. Мовляв, не хвилюйтеся, дорогі громадяни, ви колись зробили правильний вибір. Але вірять йому все менше. Тому розради навряд чи спрацюють повною мірою”, — сказав Галлямов.

Читайте також: У Росії скасували великий концерт із нагоди річниці окупації Криму — версії Фесенка

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін приїхав на окупований Кримський півострів сьогодні, 18 березня, у 9-ту річницю захоплення Криму Росією.

Прямий ефір