Путін не довіряє своїм поплічникам і не збирається передавати їм владу, — Сидельников

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Після смерті Володимира Путіна його режим почне руйнуватися, і ніхто з його дітей або дітей членів російської еліти, які прийшли до влади, не зможе утримати контроль. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський опозиціонер, політемігрант, лідер міжнародного руху “Говорите громче!” Андрій Сидельников.

“Необхідно розуміти, що тільки-но Путін “крякне”, самостійно або хтось із оточення посприяє табакеркою чи отруїть його, то система, яку він будував, посиплеться автоматично”, — сказав він.

Політемігрант вважає, що російський диктатор не передасть владу нікому зі своїх так званих “соратників”.

“Путін не вірить нікому зі своїх поплічників, навіть тим, хто багато років був лояльний і служив вірою і правдою. Віри немає, що стало зрозуміло вже тоді, коли він не допустив Медведєва (Дмитро Медведєв, третій президент Росії, — ред.) до другого терміну президентства”, — зазначив Сидельников.

На його думку, саме з цієї причини Путін почав виводити своїх дочок на публіку, як це робили зі своїми дітьми інші члени російської еліти.

“Путін думає про те, як передати владу та кому. Існує версія, що для цього готують так званих доньок, включно із синами та доньками його найближчого оточення, щоб вони вступили у владу й правили країною, захистивши свої сім’ї та фінанси. Але я розчарую їх: усі вони будуть відповідальні перед законом воєнного часу як злочинці й отримають своє покарання повною мірою”, — підсумував Андрій Сидельников.

Читайте також: Потрібно розслідувати дії не тільки виконавців, але й командування, — Яковлєв про покарання російських воєнних злочинців

Нагадаємо, у Росії відбувся міжнародний економічний форум (5-8 червня), на якому виступили доньки Володимира Путіна Марія Воронцова та Катерина Тихонова. Їхня поява на одному заході — перший такий випадок.

Прямий ефір