Путін хоче відправити на війну 1 мільйон росіян, — Сидельников про нову хвилю мобілізації в РФ

Андрій Сидельніков. Скріншот: uatv.ua

Багато росіян ховаються, щоб не потрапити під мобілізацію. Росіяни бояться йти воювати та не хочуть це робити, крім того, є зафіксовані факти того, що військовослужбовців РФ вбивають за відмову йти в атаку. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив Андрій Сидельников, лідер міжнародного руху “Говорите громче!”.

“Мобілізація в РФ триває. Активну фазу чекаємо, напевно, у травні-місяці. Ті, які були з 21 вересня мобілізовані, всі ці місяці проходять навчання. Хтось уже повернувся в поліетиленових мішках, хтось зник безвісти, але навчання триває на базах у Білорусі, і в Російській Федерації теж”, — сказав Сидельников.

Він зазначив, що з 20 вересня з Росії виїхало вже понад 2 мільйони осіб.

“Це велика досить цифра. Ну, і водночас той 1 млн для мобілізації, який позначений в указі Путіна, ще не зібрано. Зараз, наскільки мені відомо, близько 450 000 мобілізовано. Але це дані на минулий місяць. Просто зараз дійсно через тиху мобілізацію дуже складно порахувати”, — сказав гість ефіру.

Сидельников наголосив, що межа мобілізації в РФ для влади — це 1 млн людей, що вказано у секретному сьомому пункті указу про мобілізацію. А для суспільства — 500 000 убитих. Він підкреслив, що коли кількість убитих в Україні росіян перевалить за 500 тисяч, настане межа.

“Країна занадто велика, населення занадто велике. Тому всі менші цифри, вони загалом непомітні, тому що мобілізація все-таки масштабна і йде по всій країні”, — підсумував гість ефіру.

Читайте також: ЗСУ відбили 79 атак росіян на 5 напрямках та збили 2 ракети противника, — Генштаб

Прямий ефір