Примус Росії до справедливого миру: контури нової стратегії окреслив експерт Українського інституту майбутнього

Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Американський істеблішмент розуміє ризики розростання російської агресії, якщо Київ виявиться без підтримки. Тому зараз разом з українським керівництвом розробляється план дій на 2024 рік. Він буде в основному таємним, але його основні контури можна оцінити за деякими публічними заявами. Про це у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ сказав експерт Українського інституту майбутнього Ігор Попов.

“До кінця [2024] року Росію примушуватимуть до миру на умовах України — це одне зі стратегічних завдань цього нового плану, нової стратегії. Також зміцнюється українська оборона, тобто більше уваги приділятиметься фортифікації. Більше уваги — далекобійним ударам. Після отримання бойової авіації та далекобійних ракет, які можуть запускатися з повітряного базування, посиляться удари української армії по місцях дислокації особового складу, по штабах, складах боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів. Це те, що ми вже можемо передбачити”, — прокоментував гість ефіру.

Він наголосив, що великий акцент буде зроблено на розвиток оборонно-промислового комплексу, нагадавши про Конференцію оборонних індустрій у Вашингтоні.

“Від України представлена не лише офіційна делегація, а й виробники. Декілька моїх особистих друзів, які є приватними інвесторами підприємств оборонно-промислового комплексу, зараз там, і вони дуже позитивно відгукуються… У них у найближчих планах — нові контракти на спільне виробництво озброєнь, боєприпасів разом з американськими компаніями на території України. Тобто оскільки Росія демонструє свою готовність до тривалої війни на виснаження, то це є відповіддю України та союзників: а ми зміцнимо нашу оборону, ми зміцнимо наш оборонно-промисловий комплекс і таким чином вийдемо на ту мету, а саме — примус Росії до справедливого миру”, — заявив Ігор Попов.

Читайте також: Нарощування виробництва озброєнь: Україна та США ухвалили важливі рішення (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Сполучених Штатах Америки 6 грудня розпочалася перша конференція, присвячена розвитку військово-промислового комплексу України.

Читайте також: Зміцнення співпраці зі США, виробництво зброї в Україні та посилення ВПК: підсумки військової конференції у Вашингтоні в огляді експертів

Прямий ефір