Прифронтовий Харків відвідала міжнародна делегація послів і представників дипмісій — деталі

Візит іноземної делегації до Харкова. Фото: t.me/ihor_terekhov

Міжнародна делегація послів Данії та Естонії, представників дипломатичних місій Франції, Швеції та ООН сьогодні, 21 квітня, відвідала Харків, щоб побачити руйнування, спричинені російськими обстрілами, повідомляє FREEДОМ.

Міський голова Ігор Терехов представив дипломатам план відновлення опалювальної інфраструктури міста на наступну зиму. Він також зазначив, що одна справа знати, що коїться в Харкові, й зовсім інша — бачити на власні очі руїни Північної Салтівки, повністю зруйновані цивільні об’єкти та разом з містянами переживати за своє життя під постійними повітряними тривогами.

“Ми презентували делегатам конкретний план відновлення нашої теплової інфраструктури. Адже знаємо напевно, яке обладнання необхідне для того, щоб більш-менш стабільно пройти наступний опалювальний сезон, і хто вже зараз може його нам поставити. Зауважу, маємо повне взаєморозуміння з партнерами щодо потреб. Дуже розраховуємо на дієву і своєчасну підтримку. Тільки разом ми зможемо підготувати наше місто до цієї зими та забезпечити надійний захист неба над Харковом”, — написав Терехов у Telegram.

Також візит іноземних партнерів прокоментував голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“У нас є підтримка і повне розуміння від іноземних партнерів щодо посилення енергетичної безпеки Харкова. Очікуємо, що незабаром до Харкова доставлять придбані газотурбінні електростанції, які допоможуть покращити ситуацію з дефіцитом електроенергії”, — зазначив він у Telegram.

Читайте також: Росіяни можуть зімітувати наступ на Харків — деталі від Коваленка

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко розповів, що Російська Федерація навмисно б’є по українській цивільній інфраструктурі: 97% ракетних ударів припадає саме по ній.

Прямий ефір