70% аудиторії сайту проєкту “Хочу жити” становлять громадяни РФ. Про це сьогодні, 20 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів представник прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.
“Гаряча лінія проєкту в прямому сенсі гаряча. Також є інформаційні ресурси: сайт, Telegram-канал, дзеркальні сайти”, — розповів він.
Юсов закликав громадян Росії розповідати про проєкт своїм родичам.
“Якщо їх мобілізують, і вони збережуть, захочуть зберегти життя, а не стати “гарматним м’ясом”, знаряддям убивства в руках злочинця Путіна, Україна гарантує як незалежна європейська правова держава дотримання Женевських конвенцій, захист прав військовополонених і, власне, невидачу військовополонених, якщо вони цього самі не побажають під час обміну”, — пояснив представник української розвідки.
За його словами, проєкт розвивається, понад 5 тис. осіб звернулися на телефонну гарячу лінію.
“А якщо говорити про сайт “Хочу жити”, то маємо понад 1,2 млн заходів, з них понад 70% — з території РФ. Це дуже хороші показники. Дуже важливо, щоб люди, які живуть насправді, на жаль, у рабській країні, розуміли, що вибір є завжди. Якщо тебе хочуть використати як “гарматне м’ясо” або зробити з тебе вбивцю, то не обов’язково йти слухняно на заклання. Вибір є завжди. Нехай використовують цей вибір. Україна свої гарантії, свої зобов’язання точно виконує”, — наголосив він.
Читайте також: Росіяни хочуть здатися в полон, ще не отримавши повістку: як працює проєкт “Хочу жити” (ВІДЕО)