Продюсера Бардаша СБУ підозрює за чотирма статтями Кримінального кодексу України — подробиці

Юрій Бардаш. Фото: Вечерняя Москва

Служба безпеки України (СБУ) зібрала доказову базу на продюсера та музиканта Юрія Бардаша, який виправдовує війну Росії проти України. Про це сьогодні, 22 травня, повідомили в СБУ, інформує FREEДОМ.

На початку повномасштабного вторгнення, за даними СБУ, Бардаш він втік до Росії, де розпочав широку інформкампанію на підтримку окупантів.

“Для цього Бардаш регулярно публікує антиукраїнські дописи на сторінках власного Telegram-каналу із загальною аудиторією майже 50 тис. користувачів. Серед іншого, фігурант закликає до захоплення Києва та Харкова. Також Бардаш регулярно повторює тези російської пропаганди в ефірах рупорів Кремля на відеохостингу YouTube”, — йдеться в повідомленні.

Також у СБУ зазначили, що експертизи підтвердили факти інформаційно-підривної діяльності Бардаша на користь агресора.

Слідчі Служби безпеки заочно повідомили Бардашу про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій);
  • чч. 1, 2 ст. 110 (розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території на порушення порядку, встановленого Конституцією України);
  • ст. 436 (пропаганда війни);
  • ч. 1, ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників).

Оскільки фігурант переховується від правосуддя на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Читайте також: “Сплячий” агент ФСБ затриманий СБУ в Києві — епізоди діяльності

Нагадаємо, Служба безпеки України задокументувала нові злочини російської пропагандистки Маргарити Симоньян, яка закликала до геноциду українців. 

Прямий ефір