Проблеми з логістикою армії РФ ведуть до її виснаження, — Антонюк

Олександр Антонюк. Фото: facebook.com

Удари безпілотниками по нафтопереробних заводах (НПЗ), військових об’єктах на території РФ породжують проблеми не тільки з ресурсами, а й логістикою. Це виснажує армію РФ і полегшує Збройним силам України (ЗСУ) завдання утримувати позиції та контратакувати. Про це сьогодні, 21 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політолог Олександр Антонюк.

“У РФ змінилася тактика, й основні бойові дії йдуть за допомогою авіації із застосуванням коригованих авіаційних бомб (КАБ). Тому від ударів безпілотними літальними апаратами (БпЛА) вони мають проблеми, адже з’явилася нестача паливно-мастильних матеріалів, а також проблеми з логістикою”, — сказав він.

Порушення логістики — ключове завдання для ЗСУ, зазначив політолог.

“Чим більше ми зможемо завдавати ударів і знищувати логістичні можливості нашого противника, тим легше потім буде Збройним силам України утримувати позиції й готуватися виганяти ворога з наших територій. Якщо у РФ будуть проблеми з логістикою, то збройні сили РФ будуть набагато швидше виснажуватися, що є одним із ключових завдань для ЗСУ та українських спецслужб. І чим ефективніше ми будемо порушувати логістику на прифронтовій або прикордонній території РФ, тим легше вести бойові дії на території України”, — пояснив він.

Читайте також: Для РФ, яка позиціює себе як “країна-бензоколонка”, удари по НПЗ є надзвичайно чутливим фактором, — Юсов

Прямий ефір