Президент у Генасамблеї ООН нагадає про злочини Росії

Фото АП

20 лютого, в п’яту річницю кривавих розстрілів на Майдані та початку агресії Росії Президент Петро Порошенко виступить на пленарних дебатах в Генеральній асамблеї ООН.

Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв на брифінгу в АПУ.

Виступ глави держави буде присвячений темі збройної агресії Росії проти України, а також злочинам Кремля на окупованих територіях.

“20 лютого вперше в історії відбудуться пленарні дебати з нового пункту порядку денного щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. Це новий пункт, який був включений саме на цій сесії. Дуже символічно, що ці дебати відбудуться в 5-ту річницю російської агресії”, – зазначив він.

Єлісєєв зазначив, що Петро Порошенко “з найвищої трибуни світу ще раз доведе до відома світової спільноти про ті злочини, які скоєні Росією”.

Йтиметься “про широкомасштабний вимір російської агресії, яка включає не лише збройну агресію та гуманітарні злочини, а й злочини, які мають екологічні наслідки, питання, пов’язані з порушенням прав людини”.

Президент нагадає світові, що “Україна бореться не лише за свою незалежність і територіальну цілісність, а й за безпеку та процвітання всієї Європи“.

Раніше Петро Порошенко та Дональд Туск вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Прямий ефір