Олег Борисов

Ведучий інформаційного марафону FREEДОМ та авторського проєкту “Давайте перевіримо

Народився в Києві. Закінчив Факультет журналістики Київського університету культури і мистецтв. Був кореспондентом телеканалів “Тоніс”, “Магнолія ТВ”, “112 Україна”, СТБ, NewsOne, ZIK і ATR. Ще в профбагаже — “Суспільне радіо” і “Радіо Київ 98 ФМ”.

У 2020 році почав працювати на телеканалі UA (2022 року перейменований на FREEДOM).

Як зізнається Олег, він — тотальний перфекціоніст у всьому. Як у побуті — в нього завжди чиста машина, навіть коли брудно, — так і в професії: все має бути точно, красиво та за правилами, без маніпуляцій і помилок. Головним він вважає правдиве та максимально всебічне висвітлення інформації. Великий противник цензури, замовних гостей, фальсифікацій і підтасованої статистики. Вважає, що державних каналів має бути багато, оскільки вони працюють на інтереси країни. Саме цей статус дає можливість телеканалу FREEДOM бути об’єктивним, чітко озвучувати позицію держави, подавати правдиву всебічну інформацію, виходячи з правил журналістики та журналістської етики. Що і відповідає його, як перфекціоніста, вимогам до професії.

До третього курсу університету Олег не знав української мови, але за пів року вивчив і відтоді вільно на ньому спілкується.

Олег любить все, пов’язане з озвученням реклами та фільмів. Навіть має домашню міністудію, де тренується озвучувати ролики та робить акторсько-художні начитки. Друга пристрасть ведучого — автомобілі. Від дріфтингу до подорожей на своєму квадроциклі  болотами та бездоріжжям. З дитинства мріяв вести автомобільну програму або блог, але поки це мрія.

Прямий ефір