Денис Похила

Ведучий телеканалу UA

Я з Алчевська Луганської області – міста металургійної слави. Сила, завзятість і дух – головні догми малої батьківщини!

Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, спеціальність – “диктор, ведучий програм телебачення”.

На телебачення мене привела дитяча мрія – працювати в спортивній журналістиці. Згодом виявилося, що соціально-політичні теми цікавлять мене не менше, ніж футбол чи великий теніс.

Захоплення футболом залишило слід і на моїй професійній кар’єрі телеведучого – перед кожним ефіром, входячи до студії, правою рукою торкаюся робочого столу. Ритуал вже дуже схожий на футбольні забобони – доторкнутися до поля на удачу.

Свою роботу на ТБ почав з телеканалу “112 Україна” в 2016 році. Пройшов шлях від журналіста до ведучого програми “Ранок по-київськи” каналу “Київ”. На базі Obozrevatel TV здійснив дитячу мрію – розробив та успішно запустив спортивний проєкт Overtime, також понад два роки був ведучим програми “Студія Обозреватель”. Ще одним місцем роботи став “Апостроф ТВ”.

У 2020 році здійснилася чергова мрія – став ведучим радіо, а саме УР-1. А з червня 2021 року став частиною команди телеканалу UA – ведучим програми “Украина на самом деле”.

Щирість із глядачем – головне моє завдання в кожному ефірі. Люблю комунікувати з людиною по той бік екрану, говорити з ним. Ідея полягає в тому, щоб показати: я з вами, ми разом. Ми разом з’ясуємо, що відбувається насправді.

Прямий ефір