Денис Похила

Ведучий інформаційного марафону FREEДОМ та документального проєкту “Скарби нації

— Я з Алчевська Луганської області — міста металургійної слави. Сила, завзятість і дух — головні догми малої батьківщини!

Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, спеціальність — диктор, ведучий програм телебачення.

На телебачення мене привела дитяча мрія — працювати в спортивній журналістиці. Згодом виявилося, що соціально-політичні теми цікавлять мене не менше, ніж футбол чи великий теніс.

Захоплення футболом залишило слід і на моїй професійній кар’єрі телеведучого — перед кожним ефіром, входячи до студії, правою рукою торкаюся робочого столу. Ритуал вже дуже схожий на футбольні забобони — доторкнутися до поля на удачу.

Свою роботу на ТБ почав з телеканалу “112 Україна” у 2016 році. Пройшов шлях від журналіста до ведучого програми “Ранок по-київськи” каналу “Київ”. На базі Obozrevatel TV здійснив дитячу мрію – розробив та успішно запустив спортивний проєкт Overtime, також понад два роки був ведучим програми “Студія Обозреватель”. Ще одним місцем роботи став “Апостроф ТВ”.

У 2020 році здійснилася чергова мрія — став ведучим радіо, а саме УР-1. А з червня 2021 року став частиною команди телеканалу UA (у 2022 році перейменований на FREEДOM).

Щирість із глядачем — головне моє завдання в кожному ефірі. Люблю комунікувати з людиною по той бік екрана, говорити з ним.

Прямий ефір