Працюємо над тим, щоб і наступні тижні додали Україні міцності, — Зеленський наприкінці 583-го дня війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відвідав заходи у Бабиному Яру. Сьогодні, 29 вересня, 82-гі роковини масових розстрілів євреїв нацистами. Про це розповів глава держави у вечірньому зверненні до громадян, інформує FREEДОМ.

Лише за кілька тих днів вересня 1941 року були вбиті понад 30 тис. людей. Загалом у Бабиному Яру за час нацистської окупації були вбиті близько 100 тис. людей. Євреї, роми, українці, представники інших народів.

“Дуже важливо берегти пам’ять про ці жертви й про те зло, яке здійснило Голокост, було розбите й покаране. Україна береже таку пам’ять. “Ніколи знову!” для нас, для України, для всього цивілізованого світу — це не порожні слова. І так завжди буде”, — сказав президент.

Зеленський сьогодні зустрівся з українськими вчителями. Тими, від кого залежить збереження історичної памʼяті та багато в чому людяності. Цієї неділі Україна відзначатиме День вчителя — день працівників і працівниць освіти.

“Подякував сьогодні всім українським учителям, вихователям, викладачам, наставникам. Усім, хто виконує одну з найпочесніших місій у житті, — навчає дітей того, що необхідно, аби не змарнувати свою долю та бути міцним на життєвому шляху. Але навчання — це завжди більше, ніж здобуття знань і навичок та опанування професії. Це й характер, його сила. Це чіткість розмежування між добром і злом, яка приходить, коли вивчаєш людську культуру. Освіта готує і налагоджує моральний компас людини, щоб він працював і щоб завдяки цьому робота людини, життя людини збагачувало людяність. Це дуже важливо”, — розповів Зеленський.

Глава держави повідомив, що завтра будуть важливі для України новини.

“Працюємо над тим, щоб і наступні тижні додали Україні міцності — внутрішньої міцності — та потрібної співпраці зі світом. Щоб світ нас чув, розумів і підтримував. Я дякую всім, хто допомагає!”, — резюмував Зеленський.

Читайте також: 82-і роковини трагедії Бабиного Яру: Зеленський вшанував пам’ять жертв нацистів (ВІДЕО)

Прямий ефір