Понад 50 тис. росіян зараз під Бахмутом, — Калашніков

Ліквідовані окупанти у Кліщіївці на Бахмутському напрямку. Скриншот: t.me/operativnoZSU

На Бахмутському напрямку ситуація дуже важка, складна. Ідуть бойові зіткнення безпосередньо за позиції. У день в середньому близько 20 бойових зіткнень. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ  заявив начальник прес-служби 26-ї артилерійської бригади імені Романа Дашкевича, капітан Олег Калашніков.

“Також працює артилерія, міномети. Тяжка техніка погано задіяна, бо погода для неї не найкраща. Ворог застосовує авіаційну свою складову, тобто безпосередньо фугасні авіаційні бомби з керованим модулем польоту і коригування. Бої йдуть як на північному фланзі, так і на південному фланзі”, — сказав Калашніков.

Він зазначив, що головна мета окупантів була зупинити просування ЗСУ на південному фланзі, через що вони відправили підкріплення.

За його словами, на Бахмутському напрямку Росія зібрала понад 50 000 військових.

“Однак і втрати у них досить великі та значні. Якщо взяти за минулий місяць, то вони на нашому напрямку близько 11 000 осіб втратили. Якщо взяти повні втрати за місяць, то це десь третина. Тобто втрати у них досить значні. Техніку, озброєння вони втрачають також досить непогано. Хоча, так, їм вдається доукомплектувати”, — сказав Калашніков.

Прямий ефір