Понад 2 000 офіцерів закінчують військові виші України: випускників привітав Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав випускників із закінченням навчання у військових вищих навчальних закладах. Із них наразі випускаються 2 138 офіцерів. Про це сьогодні, 21 червня, повідомили в Офісі президента України, інформує FREEДОМ.

Президент зауважив, що нинішнє покоління випускників військових вишів має бути тим поколінням офіцерів, яке зокрема гарантуватиме безпеку України в поствоєнному часі. Адже, як наголосив Зеленський, вже зараз потрібно думати й дбати про Україну після цієї війни — Україну, яка вистояла й перемогла у битві за своє життя “силою зброї та силою дипломатії”.

“Зараз ви — молоді офіцери, і всім вам іще належить проявити себе, свої якості, свою силу. Вам іще належить вирости у досвіді та у званнях. Але я не сумніваюся, що серед вас є ті, хто обов’язково виросте із командирів у командувачів, хто зараз вдячний своїм наставникам, але й сам обов’язково стане наставником для інших, коли вже нові покоління українців прийдуть навчатися бути офіцерами”, — зазначив глава держави.

Він побажав випускникам успіхів на цьому шляху, військової удачі на фронті у бойових бригадах та слави “для України, а отже, і для себе”.

“Щиро зичу вам стати такими командирами, яких незмінно поважатимуть солдати, і такими воїнами, якими будуть пишатися ваші родини та громади і вся наша держава. Дякую вашим татам і мамам, усім вашим рідним, вашим викладачам за таких українських офіцерів. Будьте сильними українцями, і тоді завжди незалежною буде наша Україна”, — побажав Володимир Зеленський.

Читайте також: Український воїн має світове визнання: Зеленський привітав командирів із закінченням Національного університету оборони (ФОТО)

Прямий ефір